Paveldėjimo teisė


 • Konsultuojame paveldėjimo teisės klausimais:
  - dėl testamento sudarymo;
  - dėl testamento pripažinimo negaliojančiu;
  - dėl palikimo priėmimo;
  - dėl praleisto termino palikimui priimti atnaujinimo;
  - dėl turto apyrašo sudarymo, tikslu nustatyti, ar palikėjas turėjo skolų.

 • Atstovaujame visų instancijų teismuose, nagrinėjant ginčus, kylančius iš paveldėjimo teisinių santykių, sprendžiant ginčus tarp įpėdinių, ginčus su palikėjo kreditoriais, ginčus dėl paveldėto turto padalijimo (atidalijimo).

 • Atstovaujame įpėdinių interesus teisme dėl teisės į privalomąją palikimo dalį, taip pat ginčijant įpėdinio ar asmens, pretenduojančio į palikimą, paveldėjimo teises.

 • Rengiame pareiškimus teismui dėl termino palikimui priimti atnaujinimo, dėl juridinę reikšmę turinčio (palikimo priėmimo) fakto nustatytmo.

 • Rengiame dokumentus teismui dėl palikimo pagal apyrašą priėmimo.


Mirus artimajam turite teisę pavėldėti jo turtą. Jei asmuo parašė testamentą, tuomet mirusiojo turtą paveldi testamente nurodyti asmenys, tačiau jei testamento nėra – paveldėjimas vyksta įstatymo nustatyta tvarka.
Svarbu žinoti, kad po asmens mirties kreiptis dėl palikimo priėmimo turite nė vėliau, kaip per tris mėnesius. Jei šį terminą praleidote – kreipkitės, padėsime parengti dokumentus teismui dėl paveldėjimo termino atnaujinimo.

Siauliuadvokatai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su siauliuadvokatai.lt slapukų politika.

Sutinku
×